Sirio Center Home

  • 107 m²

Lägenheten Sirio Center Home Verona, som har spafaciliteter som bubbelpool, ligger i distriktet Verona Historical Centre, cirka 25 minuters promenad från San Zeno basilika. Med tillgång till isrink är den här 107 m² stora lägenheten perfekt för aktiva gäster som söker rekreationsmöjligheter.

Lägenheten Sirio Center Home har terrass och klädloge med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. Boendet erbjuder en bidé, en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Dessutom finns det hårtorkar, badlakan och handdukar.

Lägenheten Sirio Center Home erbjuder sina gäster bekvämligheter, som ett minikök, samt matplats.

Piazza Brà ligger ungefär 1 km bort, medan Sant'Anastasia ligger precis runt hörnet från lägenheten. Om du vill besöka omgivningarna kan du ta dig till Julias hus, ungefär 10 minuters promenad från boendet. Gästerna kommer också att njuta av ett väldigt bra läge ganska nära Ponte Pietra. Järnvägsstationen Verona Porta Nuova är belägen 2 km från den här lägenheten med 2 sovrum.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Sirio Center Home Verona
Ponte Pietra Lovely Home In Verona
Mobilpris

Ponte Pietra Lovely Home In Verona

9.3
Utmärkt 55 recensioner
0 m från boendet
USD 111 USD 100
per natt
La Bella Verona Luxury Apartments
Mobilpris

La Bella Verona Luxury Apartments

43 m från boendet
USD 462 USD 416
per natt
Ponte Pietra Centro Verona
Mobilpris

Ponte Pietra Centro Verona

7.3
Bra 17 recensioner
62 m från boendet
USD 223 USD 201
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    Fritid

    • Solterass
    • Jacuzzi

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Ljudisolerade rum
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Design

    • Parkettgolv

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Allergifria rum
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare
    • Nyckelåtkomst

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: från 02:00 till 10:00
    Licensnummer023091-LOC-07853,IT023091B4PB6SWSS9
    Vanliga frågor
    • Hur stort är lägenheten Sirio Center Home?
      Lägenheten Sirio Center Home har en total yta på 107 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Sirio Center Home Verona

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng